Podpořte naše hrdiny

Faq
Přispět můžete na náš transparentní účet. Transparentní účty / veřejný dárce: 2602141416/2010 vedený v EUR 2702141392/2010 vedený v CZK V případě, že chcete přispět na konkrétní věc, nebo chcete více informací tak nás kontaktujte na tel. +420 737 913 277
Pokud chcete zakoupit konkrétní věc, rádi vám ji pomůžeme zajistit a dopravit našim bojovníkům na Ukrajinu. Pokud chcete podpořit konkrétního Legionáře, ověříme zda jsme schopni dostat pomoc přímo k němu. Češi působí ve více jednotkách a ne se všemi jsme schopni se zkontaktovat.
Veškeré finanční příspěvky putují na zajištění vybavení pro vojáky, potraviny, zdravotní materiál a další věci nutné k udržení bojeschopnosti. Dále jsou z prostředků hrazeny náklady na dopravu a úkonů spojených s přepravou lidí a materiálu. Za naši práci si momentálně nevyplácíme žádnou odměnu.
Ano, jsme veřejně zapsaný spolek a na požádání vám vystavíme potvrzení o daru. Stačí nám napsat údaje k platbě a k osobě / firmě na kterou je třeba doklad vystavit. Přání zašlete na info@zdravotnizajisteni.cz.
Projekt "Češi na Ukrajině" vznikl v návaznosti na rozpoutání brutální války Vladimírem Putinem spojením několika nezávislých skupin dobrovolníků. Řada z nás pomáhá na Ukrajině již od roku 2014 a věnujeme se již přes deset let pomoci lidem, které zasáhla humanitární katastrofa. Společně s touto pomocí také poskytujeme zdravotní zabezpečení na společensky prospěšných akcí v našem druhém projektu Zdravotnizajisteni.cz
Drtivá většina finančních prostředků je určena na nákup vybavení pro legionáře a dobrovolníky, kteří již na Ukrajině působí. Nejdražší položky bývají helmy, vesty, noční vidění, automobily, drony, optika. Velmi často však zajišťujeme základní hygienické pomůcky, zdravotní materiál, potraviny a oblečení. Na tomto odkazu uvidíte, že seznam pomoci je skutečně široký.
Náš spolek organizuje pomoc od prvních dnů války. Zajišťujeme kvalitní výstroj a vybavení. Pomáháme vyřídit administrativu. Zajišťujeme transport osob i vybavení. Pomáháme zlepšit bojovou připravenost výcvikem v ČR. Udržujeme povědomí širší veřejnosti, že za nás kluci nasazují vlastní životy. Zásobujeme je zdravotním materiálem. Poskytujeme základní zdravotnický kurz. Testujeme psychické dispozice pro výdrž v bojové zóně. Poskytujeme zájemcům poradenství. A mnoho dalšího...
Víme, že válka je dlouhá. Proto uvítáme každou formu podpory pro nás i legionáře, kteří statečně vzdorují masivní přesile ruského železa. SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOK. PODPOŘTE JEDNU Z NAŠICH SBÍREK. DARUJTE COKOLIV Z NAŠEHO SEZNAMU PRO VOJÁKY. SDÍLEJTE VEŘEJNĚ SVOU PODPORU BOJE PROTI RUSKÉMU TERORU VĚNUJTE FINANČNÍ PROSTŘEDKY NA TRANSPARENTNÍ ÚČET, KAŽDÁ ČÁSTKA SE POČÍTÁ Transparentní účty/veřejný dárce: 2602141416/2010 vedený v EUR 2702141392/2010 vedený v CZK Naše podporu v Čechách realizujeme bez nároku na odměnu. Veškeré prostředky budou použity na nákup vybavení pro Čechy bojující na Ukrajině a dopravu do první linie.
section-0834215

Máte dotaz?

section-4688fc6

POMOZTE ZÍSKAT VYBAVENÍ PRO NAŠE HRDINY

Bojujte s námi proti teroru ruské válečné mašinérie.