VÝCVIK A VZDĚLÁNÍ

Příprava na odjezd začíná již v Česku. Spolupracujeme s profíky, abychom dokázali dobrovolníky co nejlépe připravit na prostředí, na které se úplně připravit nedá nikdy.

I ostřílení veteráni, kteří absolvovali mise v zahraničí říkají, že vše ostatní byla procházka růžovou zahradou. Boje na Ukrajině jsou nesmírně tvrdé, brutální a často o výsledku nerozhoduje to, kolik máte dovedností, ale jak jste psychicky odolní. Délka fronty na Ukrajině měří přibližně 5x více, než je délka České Republiky z východu na západ. Podle místa nasazení pak můžete zažít doslova vše – od vleklých zákopových bojů pod neustálou dělostřeleckou palbou, přes boje v lesích, až po střety ve městech. Bojujete na vzdálenosti od kilometrů, kdy nepřítele buď nevidíte nebo jej nemáte jak zasáhnout, až po osobní střety v ulicích na vzdálenost jednotek metrů.

V rámci možností se dobrovolníky snažíme připravit podle typu kontraktu, zkušeností a předpokládaného místa nasazení. Školení provádí instruktoři, kteří cvičí speciální jednotky, armádní složky a lidé s vojenskou zkušeností, včetně veteránů z války na Ukrajině, kteří se již vrátili domů.

TRÉNINKOVÉ OKRUHY NA KTERÉ SE ZAMĚŘUJEME

  1. BOJ V ZASTĚVĚNÉ OBLASTI – CQB BASIC
  2. STŘELBA NA 300 M
  3. SNIPER
  4. TCCC – MEDICAL CARE V BOJOVÝCH PODMÍNKÁCH
  5. TAKTIKA A BOJ V TERÉNU
  6. ŽENIJNÍ PRÁCE – TEORIE
  7. PSYCHICKÁ PŘÍPRAVA

Termíny řešíme dle potřeb, možností instruktorů a počtu lidí. Doporučujeme sledovat FB skupinu pro dobrovolníky, nebo napsat dotaz.

Ostatním děkujeme za podporu a příspěvky, abychom tuto práci mohli realizovat a co nejvíce naše válečníky připravili.